Виробництво

Концерн «Сарепта», зокрема ТОВ «Київський лейкопластирний завод «Сарепта», що розташоване в Київській області, є одним із провідних підприємств України, основним видом діяльності якого вже більше 25 років є виробництво гірчичників та гірчичного порошку. За такий тривалий термін нам вдалося не тільки зберегти, а й удосконалити традиційну технологію виробництва гірчичників.

З традиційних пелюсткових гірчичників, ми одні з перших почали виробляти гірчичник-пакет із застосуванням фільтрувального паперу, що дозволило виключити прямий контакт гірчиці зі шкірою. Відмінною рисою нашого виробництва є те, що вся наша продукція виробляється тільки з високоякісного гірчичного порошку, отриманого з насіння сарептської сизої гірчиці, та фільтрувального папіру європейського виробництва «TERRANOVA».

Вироби підприємства відповідають вимогам ТУ 21.20.23-001-34116010-2018 і мають Декларацію про відповідність.

У 2017 році на підприємстві «КЛЗ Сарепта» встановлено та успішно функціонує лінія з виробництва фіто-чаїв. Для виробництва продукції високої якості, ми використовуємо трави та плоди, вирощені та зібрані в екологічно чистих регіонах України. Фахівці нашого підприємства дуже ретельно підходять до відбору та переробки сировини. Продукція виробляється згідно ТУ та відповідає найвищим стандартам якості та безпеки, а також має висновки державної санітарно епідеміологічної служби МОЗ України. З повним асортиментом виробництва ТОВ «КЛЗ Сарепта» Ви можете ознайомитися у розділі «Наша продукція».